Lobio Medžioklė

 

-------PIRMO LYGIO NUORODA! SPAUSK IR ŽAISK!-------

APIE LOBIO MEDŽIOKLĘ

Tai užduočių žaidimas, kurį gali žaisti bet kas. Šį žaidimą galite žaisti vienas, dviese, šeimoje, ar komandoje. Tiesiog iš kart nuspręskite kaip dalinsitės prizą 😊 

 

Žaidime yra 13 užduočių lygių (+BONUS), kuriuos įveikus pretenduojate į sezono prizus.  Kiekvienam lygiui įveikti turite 4 valandas. Neįveikus per nustatytą laiką esamo lygio - keliamės į kitą. Tad visus lygius išbandysite ir sužaisite :)

 

5-11 LYGIAMS reikės daiktinių užuominų, kurias turėsite įsigyti. Dauguma daiktų valgomi ar panaudojami buityje, tad pinigai “nenuplauks” veltui :) Visi daiktai lieka jums :)

 

 

Norite pamatyti buvusių sezonų užduotis? Jas rasite čia -> ŽIŪRĖTI ČIA!

 

9 SEZONO ŽAIDIMO STARTAS

Žaidimas startą Jūs galite pasirinkti kada tik norite! Startuoti galite nuo 2024.03.06 18:00 iki 2023.03.20 23:00.

Visas užduotis įveikti turite iki 2024.03.27 d.

 

Tiesiog atsidarykite pirmąjį lygį ir jį įvykdykite. Nuo gautos “Dėžės” užduoties bus pradėtas skaičiuoti Jūsų bendras žaidimo laikas.

 

LAIKO SKAIČIAVIMAS

Jūsų laikas skaičiuojamas ir dedamas į bendro laiko statistiką nuo užduoties gavimo, iki teisingo atsakymo pateikimo. 

 

Į jūsų klausimus ir pateiktus atsakymus atsakinėjama kiekvieną dieną nuo 09:30 iki 23:30.

 

Kai turite laukti dėžės, ar nuorodos – visas laukimo laikas yra atimamas iš bendro jūsų laiko. Tad nesvarbu kiek lauksite – neprarasite nei sekundės!

 

PAGALBOS

Sezone turėsite šias pagalbas, kurias galėsite panaudoti bet kada, kada jums atrodys jog reikia:

 

2 vnt. UŽUOMINA Į ATSAKYMĄ – Patekote į aklavietę? Būsiu paruošęs užuominą, kuri turėtų priartinti prie atsakymo. (Panaudojus šią pagalbą +10 min.; panaudojus abi pagalbas +20 min.)

 

13 vnt. TAIP/NE – Jūs galite užduoti bet kokį klausimą į kurį galėsiu atsakyti, TAIP arba NE. (Pvz.: Ar atsakymas susijęs su Lietuvos konstitucija?) Kiek kuriam lygiui naudosite šių pagalbų – sprendžiate patys. (Panaudojus šią pagalbą +3 min.; panaudojus visas pagalbas +39 min.)

 

NELIMITUOTAS STOP – Kai išsprendžiate lygį, galite sakyti STOP. Tada jūsų laikas sustabdomas, kol nepaprašysite kito lygio nuorodos. Tad jei žinote, kad ryt bus sunki diena ir neturėsite laiko spręsti užduočių. Sakote STOP ir jūsų laikas sustabdomas.

 

PRIZAI

TRIMS GREIČIAUSIEMS BUS ĮTEIKTI PRIZAI - Prizai gali būti nuo piniginių prizų iki įvairiausių IQ KOVŲ suvenyrų. Prizinis fondas priklauso nuo dalyvių skaičiaus!

BONUS PRIZAS - vienam žaidėjui, kuris geriausiai įveiks BONUS lygį.

 

Jei kyla klausimų - kreipkitės: 
* iqkovos@gmail.com 
* 8 671 63321 
FB žinute IQ KOVOS paskyroje.