Apie gyvus komandinius žaidimus

VASAROS LYGA'21:

Tai komandiniai žaidimai, kurie vyksta GYVAI.

 

Bendrai apie žaidimą:

 1. Visas žaidimas trunka apie 2 valandas. Po kiekvieno turo yra trumpa pertraukėlė.
 2. Maksimalus dalyvių skaičius komandoje - 10.
 3. Sezono trukmė: 2021.06.01 - 2021.08.31
 4. Žaidimai vyksta kiekvieną antradienį nuo 19 val.
 5. Žaidimo kaina asmeniui: 3 €
 6. Amžiaus cenzo NĖRA.
 7. Žaidžiama už komandos pavadinimą, tad komandos nariai gali keistis, kad ir kiekvieną žaidimą.
 8. Rezultatus po kiekvieno turo galite matyti čia: http://rezultatai.iqkovos.lt/
 9. Galite dalyvauti kada norite! Galite žaisti kas antrą žaidimą, galite sužaisti tik kelis žaidimus! Viskas priklauso nuo jūsų noro! Bet pabandžius norisi dar ir dar! :)

Jei norite prisijungti prie vis labiau augančios mūsų IQ KOVŲ dalyvių šeimos - susisiekite:
El. paštu: iqkovos@gmail.com 
Telefonu: 8 671 63321
Facebook: IQ KOVOS

 

Prizų grupės ir prizai:

 1. Turėsime 3 prizų grupes: A, B ir C. Į A prizų grupę pateks stipriausios praeito mėnesio komandos, į B prizų grupę – silpnesnės, į C prizų grupę - silpniausios.
 2. Prizų grupės, pasibaigus mėnesiui, bus perdėliojamos pagal praėjusio mėnesio žaidimų rezultatus. O kiekvieną mėnesį grupių nugalėtojai rinksis prizus. Tad nuo to, kaip gerai sužaidėte praėjusį mėnesį, priklausys, kokio stiprumo grupėje varžysitės dėl prizų ateinantį mėnesį.
 3. Visų sezono žaidimų rezultatai bus sumuojami bendroje įskaitoje, o geriausiai pasirodžiusiai komandai bus įteiktas IQ KOVŲ trofėjus.

 

Bendros įskaitos taškų skaičiavimas:

 1. Bendros įskaitos reitingo taškai: Pirmasis žaidimas reitinguojamas įprastai (X1); Antrasis žaidimas reitinguojamas įprastai (X1); Trečiasis žaidimas reitinguojamas dvigubai (X2); Ketvirtasis žaidimas reitinguojamas trigubai (X3). (Jei mėnesyje yra 5 žaidimai, tai ketvirtasis žaidimas virsta į X2, o penktasis į X3)
 2. Pasibaigus žaidimui, skaičiuojama, kiek komandų aplenkėte. Pavyzdžiui, jei jūsų komanda žaidime aplenkė 15 komandų (esate šešiolikti nuo galo), gaunate 16 taškų. Jei tai X1 žaidimas, tai bus įrašyta į prizų grupę ir bendrą įskaitą po 16 taškų. Jei tai X2 žaidimas - gausite 32 taškus. Jei tai X3 - gausite 48 taškus.

 

Jei turite klausimų, rašykite mums KONTAKTŲ FORMOJE