Apie gyvus komandinius žaidimus

19 sezonas:

Tai gyvas komandinis žaidimas, kuris vyksta Tavo mieste (Visus juos galite pamatyti viršutiniame dešiniame kampe)

Protų mūšiai – tai komandinis žaidimas, kurio metu vedėjas garsiai užduoda klausimus ir komanda, per tam tikrą laiko tarpą pasitardama, užrašo, jų manymu, teisingus atsakymus ant lapelių. Paskelbus visus turo klausimus, komanda per 2 minutes privalo atnešti užpildytą savo atsakymų lapelį žaidimo vedėjui.

Kiekvienas toks žaidimas susideda iš 6 turų. Protmūšio žaidime griežtai draudžiama naudotis išmaniaisiais prietaisais arba pagalbinėmis knygomis ar užrašais, nebent etapo sąlygos tai leidžia.

 

Bendrai apie žaidimą:

 1. Visas žaidimas trunka apie 2 valandas. Po kiekvieno turo yra 5-10 min pertraukėlė, per kurią taisomi žaidėjų pateikti atsakymų lapeliai ir skaičiuojami taškai.
 2. Maksimalus dalyvių skaičius komandoje - NELIMITUOTAS.
 3. 19 sezono trukmė: 2020.09.08 - 2020.12.22
 4. Žaidimai vyksta kiekvieną antradienį nuo 19 val.
 5. Žaidimo kaina: 1 asmeniui - 2 €.
 6. Amžiaus cenzo NĖRA.
 7. Žaidžiama už komandos pavadinimą, tad komandos nariai gali keistis, kad ir kiekvieną žaidimą.
 8. https://www.iqkovos.lt/ dešinėje rasite visas vietas, kur vyksta žaidimas.
 9. Galite dalyvauti kada norite! Galite žaisti kas antrą žaidimą, galite sužaisti tik kelis žaidimus! Viskas priklauso nuo jūsų noro! Bet pabandžius norisi dar ir dar! :)

Jei norite prisijungti prie vis labiau augančios mūsų IQ KOVŲ dalyvių šeimos, registracijos formą rasite ČIA.

 

Prizų grupės ir prizai:

 1. Turėsime 5 prizų grupes: A, B, C ir D. Į A prizų grupę pateks stipresnės komandos, į B prizų grupę – silpnesnės ir t.t.
 2. Prizų grupės, pasibaigus mėnesiui, bus perdėliojamos pagal praėjusio mėnesio žaidimų rezultatus. O kiekvieną mėnesį grupių nugalėtojai rinksis prizus. Tad nuo to, kaip gerai sužaidėte praėjusį mėnesį, priklausys, kokio stiprumo grupėje varžysitės dėl prizų ateinantį mėnesį.
 3. Visi mėnesio prizai skelbiami IQ KOVŲ Facebook profilyje
 4. Visų sezono žaidimų rezultatai bus sumuojami bendroje įskaitoje, o geriausiai pasirodžiusiai komandai bus įteiktas IQ KOVŲ trofėjus.

 

Bendros įskaitos taškų skaičiavimas:

 1. Bendros įskaitos reitingo taškai: Pirmasis žaidimas reitinguojamas įprastai (X1); Antrasis žaidimas reitinguojamas įprastai (X1); Trečiasis žaidimas reitinguojamas dvigubai (X2); Ketvirtasis žaidimas reitinguojamas trigubai (X3). (Jei mėnesyje yra 5 žaidimai, tai ketvirtasis žaidimas virsta į X2, o penktasis į X3)
 2. Pasibaigus žaidimui, skaičiuojama, kiek komandų aplenkėte. Pavyzdžiui, jei jūsų komanda žaidime aplenkė 15 komandų (esate šešiolikti nuo galo), gaunate 16 taškų. Jei tai X1 žaidimas, tai bus įrašyta į prizų grupę ir bendrą įskaitą po 16 taškų. Jei tai X2 žaidimas - gausite 32 taškus. Jei tai X3 - gausite 48 taškus.

 

Jei turite klausimų, rašykite mums KONTAKTŲ FORMOJE