Apie vasaros lygą

                           Vasaros lyga:

Tai gyvas komandinis žaidimas, kuris vyksta Šiauliuose, Naujojoje Akmenėje ir Telšiuose!
(Nuo rugsėjo vyks visuose 13-oje miestų)

 

Bendrai apie žaidimą:

 1. Visas žaidimas trunka apie 2 valandas. Po kiekvieno turo yra ~10 min pertraukėlė, per kurią taisomi žaidėjų pateikti atsakymai.
 2. Maksimalus dalyvių skaičius komandoje - NELIMITUOTAS.
 3. Vasaros lygos trukmė: 2020.05.24 - 2020.08.30 (15 žaidimų)
 4. Žaidimai vyksta kiekvieną sekmadienį nuo 17 val.
 5. Žaidimo kaina: 1 asmeniui - 3 €.
 6. Žaidžiama, už komandos pavadinimą, tad komandos nariai visados gali keistis.

Jei norite prisijungti prie vis labiau augančios mūsų Protų šeimos, registruokitės skyrelyje ČIA.
Jei jūsų komanda jau buvo registruota (į 18 IQ KOVŲ sezoną), kapitonas turėtų parašyti į iqkovos@gmail.com, kad komanda dalyvaus VASAROS LYGOJE.

 

Prizų grupės ir prizai:

 1. Vasaros lyga turės dvi prizų grupes: A ir B. Į A prizų grupę pateks stipresnės komandos, į B prizų grupę - silpnesnės.
 2. Prizų grupės pasibaigus mėnesiui bus perdėliojamos pagal praeito mėnesio rezultatus. O kiekvieną mėnesį A ir B prizų nugalėtojai rinksis prizus.
 3. Visi Vasaros lygos rezultatai dėsis į bendrą įskaitą. Po visų 15 žaidimų geriausiai lygos komandai bus įteiktas IQ KOVŲ trofėjus.
 4. Taip pat prizų bus galima laimėti ir atskiruose žaidimuose.

 

Bendros įskaitos taškų skaičiavimas:

 1. Bendros įskaitos reitingo taškai: Pirmasis žaidimas reitinguojamas įprastai (X1); Antrasis žaidimas reitinguojamas įprastai (X1); Trečiasis žaidimas reitinguojamas dvigubai (X2); Ketvirtasis žaidimas reitinguojamas trigubai (X3). (Jei mėnesyje yra 5 žaidimai, tai ketvirtasis žaidimas virsta į X2, o penktasis į X3)
 2. Pasibaigus žaidimui skaičiuojama kiek komandų aplenkėte. Tad pvz. jei jūsų komanda žaidime aplenkė 15 komandų (esate šešiolikti nuo galo) gaunate 16 taškų. Jei tai X1 žaidimas tai bus įrašyta į prizų grupę ir bendrą įskaita po 16 taškų. Jei tai X2 žaidimas - gausite 32 taškus. Jei tai X3 - gausite 48 taškus.

Jei turite klausimų rašykite mums iqkovos@gmail.com