Apie WEB žaidimą

WEB ŽAIDIMAS:

Tai internetinė IQ KOVŲ lyga, kurioje dalyvauti gali visi, kas turi išmanųjį prietaisą (kompiuterį/planšetę/telefoną) ir gerą interneto ryšį. Šiame žaidime kiekvienas dalyvauja ir žaidžia asmeniškai už save.

 

Žaidimo prizai:

Kiekvieno žaidimo metu galima laimėti tam tikrus prizus, kurie priklauso nuo to, kokią reitingo vietą užimate. Dėl prizų varžomasi su reitingo kaimynais.
Pavyzdžiui:

TOP1-TOP5 reitingo dalyviai varžosi dėl prizo: IQ KOVŲ marškinėliai

TOP6-TOP15 reitingo dalyviai varžosi dėl prizo: IQ KOVŲ rankšluostis

TOP16-.... reitingo dalyviai varžosi dėl prizo: 30 IQ COINS

Savo reitingą galite pamatyti čia: https://iqkovos.lt/web-results-total

Jei iki šiol nesate žaidę mūsų žaidime, vadinasi jūs dar neturite savo reitingo vietos, todėl varžotės su visais nuo TOP16 reitingo vietos.

 

Žaidimo taškų skaičiavimas:

Žaidime svarbu ne tik atsakymo tikslumas, bet ir greitis. Pavyzdžiui, yra 5 žmonės, kurie per šį žaidimą surinko po 33 taškus. Tokiu atveju, aukščiausią poziciją užims tas žmogus, kuris visiems klausimams atsakyti sunaudojo mažiausiai laiko. Tad kiekviena milisekundė gali būti aukso arba prizo vertės! 😊

 

Bendros įskaitos taškų skaičiavimas:

Kai baigsite žaidimą, bus aišku, kiek taškų surinkote ir koks buvo jūsų atsakymams sunaudotas laikas. Tokiu būdu paaiškės, kokią reitingo vietą užėmėte žaidime ir nuo to priklausys, kiek įskaitos taškų gausite.

Pavyzdžiui, jei žaidime dalyvavo 100 žmonių ir jūs baigėte žaidimą 3 vietoje. Vadinasi bendroje įskaitoje jūs gaunate 97 taškus. Arba iš 100 žmonių žaidimą baigėte 43 vietoje, tuomet gausite 57 įskaitos taškus. Kitaip tariant – kelintas nuo galo likote žaidime, tiek taškų ir gausite bendroje įskaitoje.

  

Patarimai:

  1. Žaidimo metu nenaudokite jokių failų siuntimo ar IP keitimo programėlių.
  2. Turėkite patikimą interneto ryšį.
  3. Žaidimo metu neatidarinėkite kitų tinklapių.
  4. Didžiosios/mažosios, lietuviškos/nelietuviškos raidės įtakos neturi, tačiau atsakyme stenkitės nepraleisti raidžių.
  5. Jei suklydote raidę (mistype), arba manote, kad jūsų atsakymas taip pat teisingas, bet mes jo neužskaitėme - po žaidimo užpildykite pretenzijos formą.