Apie WEB žaidimą

Tai internetinė IQ KOVŲ lyga, kurioje dalyvauti gali visi, kas turi išmanųjį prietaisą (kompiuterį/planšetę/telefoną) ir gerą interneto ryšį.

 

Lygos:

Kiekvieną savaitę antradieniais turėsime vieną iš lygų: IQ PRO arba IQ B+.  Visi žaidimai prasideda 20:00 val. Tačiau vėluojančių laukiame iki 20:05 val.
Taip pat kartas nuo karto sulauksite ir neįskaitinių žaidimų su vakaro prizais!

 

Sezonai:

Kiekvienas sezonas susideda iš 15 žaidimų.

 

IQ KOVŲ PRO lyga:

Ši lyga reikalauja daugiau žinių, nei IQ B+ lyga. Žaidimas susideda iš 28 klausimų. 
1 turas – penki klausimai, kurių atsakymus reikės pasirinkti iš duotųjų. Šio turo teisingas atsakymas vertas 1 taško. 
2, 3, 4, 5 turai – kiekvienas jų turi po penkis klausimus, kurių atsakymus reikia įrašyti patiems. Turai gali turėti temas arba būti sudaryti iš įvairių bendrų žinių. Šių turų teisingas atsakymas vertas 2 taškų.
6 turas – trys klausimai, kurių atsakymus reikia įrašyti patiems. Tai trys svarbiausi klausimai, nes kiekvienas jų vertas 3 taškų.
*Kartais klausimų kiekis gali didėti.

 

IQ KOVŲ B+ lyga:

Ši lyga QUIZ tipo, kai beveik visus atsakymus reikės pasirinkti iš duotųjų. Žaidimas susideda iš 28 klausimų. 
1, 2, 3, 4, 5 turai – kiekvienas jų turi po penkis klausimus, kurių atsakymus reikės pasirinkti iš duotųjų. Šio turo teisingas atsakymas vertas nuo 1 iki 2 taškų.
6 turas – trys klausimai, kurių atsakymus reikia įrašyti patiems. Tai trys svarbiausi klausimai, nes kiekvienas jų vertas 3 taškų.
*Kartais klausimų kiekis gali didėti.

 

Žaidimo taškų skaičiavimas:

Žaidime svarbu ne tik atsakymo tikslumas bet ir greitis. Tarkime yra 5 žmonės per žaidimą surinkę po 33 taškus, reiškiasi aukščiausią poziciją užims tas žmogus, kuris visiems klausimams atsakyti sunaudojo mažiau laiko. Tad kiekviena milisekundė gali būti aukso arba prizo vertės 😊

 

Bendros įskaitos taškų skaičiavimas:

Kai baigsite žaidimą bus aišku kiek taškų surinkote ir koks buvo jūsų atsakymo laikas. Taip užimate kažkurią žaidimo vietą ir priklausomai nuo jos gaunate įskaitinius taškus. Tad tarkime dalyvavo 100 žmonių ir jūs baigėte žaidimą 3 vietoje. Tai reiškiasi į bendrą įskaitą jūs gaunate 97 taškus. Arba iš 100 žmonių žaidimą baigėte 43 vietoje, tad įskaitinių taškų gaunate 57 taškus. Kitaip tariant – kelintas nuo galo likote žaidime, tiek taškų ir gausite į bendrą įskaitą.

 

Prizai:

Sezono prizai – kiekviena lyga turi pagrindinį sezono prizą, kurį laimės asmuo surinkęs daugiausiai bendros įskaitos taškų per visą sezoną.
Sezono BONUS – pasibaigus sezonui, kiekvienos lygos TOP5 papuls į gyvą filmuojamą žaidimą susikauti dėl papildomų prizų.
Žaidimo prizai – kiekvienas žaidimas turės atskirus vakaro prizus, kuriuos laimės vienas ar keli geriausi to vakaro žaidėjai.

 

Patarimai:

Žaidimo metu nenaudokite jokių failų siuntimo ar IP keitimo programėlių.
Turėti patikimą interneto ryšį.
Vėluojančių laukiame iki 20:05 val.
Didžiosios/mažosios, lietuviškos/nelietuviškos raidės įtakos neturi, tačiau atsakyme stenkitės nepraleisti raidžių.
Jei suklydote raidę (mistype), arba manote, kad jūsų atsakymas taip pat teisingas (o neužskaitė) - po žaidimo pildykite pretenzijas.